wtorek, 8 marca 2011

Tylko dzień kobiet?

Nie tylko, bo dziś są moje urodziny. Od samego rana spotykają mnie miłe niespodzianki.. mąż pojechał po świeże bułeczki i zrobił śniadanie.. a moja Dzidzia powiedziała "ma-ma-ma" i obróciła się po raz pierwszy z plecków na brzuszek.. dodajmy do tego słoneczny, piękny dzień i zajęcia z ceramiki :) 
Dla wszystkich pań z okazji dnia kobiet będą dziś kwiatki:
i jabłuszka:
 Dwie broszki zrobione specjalnie na raku. :)

4 komentarze:

  1. wszystkiego najlepszego!!!moje pierwsze maleństwo(tak dzis ma 6 lat)pierwszy raz powiedzialo do mnie mamo w dniu Matki:))tak masz racje gąbka generalnie powinna byc biała tak by tulipany tworzyły kompozycje same w sobie, w początkowej fazie miały ją zaslonić gałązki brzozy, na dzien dzisiejszy Tulipanki padły i musze zacząć od nowa:))buziaki

    OdpowiedzUsuń
  2. najserdeczniejsze życzenia ślę! samych słonecznych i twórczych dni i kolejnych pięknych chwil macierzyństwa. super broszki. pięknie poszkliwione. wszystkiego naj naj raz jeszcze, ewelina :).

    OdpowiedzUsuń
  3. reanimacja Tulipanków jest prosta- zalałam je zimną wodą, obciełam ukosnie koniec łodygi tak ok centymetra by zwiekszyc przestrzeń wchłaniania i długą igłę ok 5 cm wbiłam w łodyge by zrobić kanalik do łatwiejszego pobierania wody, do wody wrzuciłam odżywke i w godz stały jak się patrzy:))

    OdpowiedzUsuń